Movies
Ratings
186
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Rent-a-CatRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 3.5
PoolRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 4.0
JawsRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
The Stepford WivesRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 1.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0