Titles you rated
The ClassicRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
HostelRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
RememberRated ★ 2.5
The Legend of TomirisRated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0- DreamfallRated ★ 1.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Lost BladesmanRated ★ 2.0- The Future of TongueRated ★ 1.5
BargainRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 1.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
EiffelRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.5