Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0