Movies
Ratings
23
All About My WifeRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 3.0