Movies
Ratings
23
FrozenRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 1.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 0.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.0