Titles you rated
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0