Titles you rated
Afterlife of the PartyRated ★ 3.0
The School for Good and EvilRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.5
TRON: AresRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- VirusRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5