Titles you rated
Agatha All AlongRated ★ 3.5
EchoRated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 2.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 2.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5