Titles you rated
BargainRated ★ 1.5
CarolRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 0.5
MinionsRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.5
Totally Under ControlRated ★ 4.5
The Truth BeneathRated ★ 4.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 2.5
The New GirlfriendRated ★ 3.0
Mao's Last DancerRated ★ 4.0
Nobody Loves MeRated ★ 0.5
ColetteRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 2.5