Series
Ratings
86
PastaRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
HotelierRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Missing NineRated ★ 1.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
BigRated ★ 2.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
I Do, I DoRated ★ 2.0