Titles you rated
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5- The SummerRated ★ 3.0