Series
Ratings
300
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 4.0
My Only OneRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
Lawless LawyerRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 4.5- Glass Mask 2Rated ★ 4.0
- Glass MaskRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.5
Glass MaskRated ★ 4.0
Hello! My LadyRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Tree of HeavenRated ★ 4.0
90 Days, Time to LoveRated ★ 4.0