Movies
Ratings
481
AnnaRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5