Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5- Chosun PoliceRated ★ 3.5
Shin DonRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.0- Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
The PacificRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 2.0
NonstopRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5