Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Kakegurui ××Rated ★ 2.5
- KakeguruiRated ★ 2.5