Titles you rated
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Boy Meets BoyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0