Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 2.5- PapaRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Fly, Daddy, FlyRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5
Insadong ScandalRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0