Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
I am Your TeacherRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5