Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Fair LoveRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Wicked Little LettersRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 2.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
It’s Okay!Rated ★ 2.5