Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5