Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.0
The Platform 2Rated ★ 2.0
The PlatformRated ★ 3.5
ParadiseRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.5
Believer 2Rated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 2.0