Titles you rated
The Good DinosaurRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
HomeRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5