Titles you rated
Two WeeksRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
BrainRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5