Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
For the EmperorRated ★ 2.5
MasterRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
The MayorRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The KingRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.5