Movies
Ratings
514
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
Parallel LifeRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 2.0
11:14Rated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 1.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
BestsellerRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 3.0