Movies
Ratings
1638
The Boondock SaintsRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 3.5
I'm Not There.Rated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 1.0
Operation ChromiteRated ★ 0.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 3.0
The Man Who Planted TreesRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5