Titles you rated
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
GhostRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 0.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
FingersmithRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0