Movies
Ratings
227
Quill: The Life of a Guide DogRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
LavaRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Run All NightRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
CarsRated ★ 1.0