Titles you rated
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
Badland HuntersRated ★ 1.5
Project SilenceRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
CircleRated ★ 3.5
Line of DutyRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.0
NowhereRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5