Titles you rated
Lust, CautionRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
It BoyRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 1.5