Titles you rated
 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
 Master's SunRated ★ 4.0 Master's SunRated ★ 4.0
 Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0 Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
 Oh My GhostRated ★ 5.0 Oh My GhostRated ★ 5.0
 She Was PrettyRated ★ 5.0 She Was PrettyRated ★ 5.0
 The Return of IljimaeRated ★ 4.0 The Return of IljimaeRated ★ 4.0
- Rainbow RomanceRated ★ 5.0
 Heading to the GroundRated ★ 1.0 Heading to the GroundRated ★ 1.0
 Birth of a BeautyRated ★ 4.0 Birth of a BeautyRated ★ 4.0
 Nonstop 1Rated ★ 5.0 Nonstop 1Rated ★ 5.0
 City HallRated ★ 3.0 City HallRated ★ 3.0
 Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0 Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
 IRIS 2Rated ★ 4.0 IRIS 2Rated ★ 4.0
 Sharp2Rated ★ 3.5 Sharp2Rated ★ 3.5
 First Wives' ClubRated ★ 4.0 First Wives' ClubRated ★ 4.0
 NonstopRated ★ 5.0 NonstopRated ★ 5.0
 Three DaysRated ★ 4.0 Three DaysRated ★ 4.0
 Dear HeavenRated ★ 4.0 Dear HeavenRated ★ 4.0
 Hello, FranceskaRated ★ 4.0 Hello, FranceskaRated ★ 4.0