Titles you rated
Bubble Fiction: Boom or BustRated ★ 4.5
Date NightRated ★ 4.0
Road to PerditionRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.0
HalfwayRated ★ 4.5
BandageRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 3.5
Liar LiarRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5