Titles you rated
The Devil's GameRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0