Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 5.0
ItRated ★ 2.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
TrumboRated ★ 4.5
Dark PlacesRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
MargueriteRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 5.0
Life After BethRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0