Titles you rated
Furious 7Rated ★ 4.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5- The CureRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
Rocky IIRated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 2.5
BrokenRated ★ 3.0
Mystic RiverRated ★ 3.5
Batman ForeverRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Beautiful SundayRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.0
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 3.0
HeroRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 3.5