Titles you rated
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
Work ItRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 4.5
FluRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.5
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.5
Elizabeth: The Golden AgeRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 5.0
Love the Way You AreRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.5