Movies
Ratings
98
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
FluRated ★ 0.5
ShooterRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0