Movies
Ratings
101
Be With YouRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Best ChefRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0