Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5