Titles you rated
The MistRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5