Titles you rated
The Tall ManRated ★ 3.0
PassionRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
EnemyRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The Queen of CrimeRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0