Series
Ratings
473
Dear XRated ★ 2.5
As You Stood ByRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.0
When the Stars GossipRated ★ 1.0
AemaRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 1.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Dark LegacyRated ★ 1.5
Haunted PalaceRated ★ 2.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 2.0