Titles you rated
Warm BodiesRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.5