Titles you rated
A MuseRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5