Titles you rated
 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
 Big Little LiesRated ★ 5.0 Big Little LiesRated ★ 5.0
 Big Little LiesRated ★ 5.0 Big Little LiesRated ★ 5.0
 Coffee PrinceRated ★ 3.0 Coffee PrinceRated ★ 3.0
- GokusenRated ★ 2.5
 The MentalistRated ★ 3.0 The MentalistRated ★ 3.0
 24Rated ★ 2.0 24Rated ★ 2.0
- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
 Gossip GirlRated ★ 2.5 Gossip GirlRated ★ 2.5
 Legal HighRated ★ 3.0 Legal HighRated ★ 3.0
 Sharp1Rated ★ 3.0 Sharp1Rated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
 Golden TimeRated ★ 3.5 Golden TimeRated ★ 3.5
 The Office Season 1Rated ★ 1.5 The Office Season 1Rated ★ 1.5
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5 My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
 Alone in LoveRated ★ 3.0 Alone in LoveRated ★ 3.0
 Into the White NightRated ★ 3.5 Into the White NightRated ★ 3.5
 PinocchioRated ★ 1.5 PinocchioRated ★ 1.5
 Queen In-hyun's ManRated ★ 2.0 Queen In-hyun's ManRated ★ 2.0