Movies
Ratings
147
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5