Titles you rated
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Transformers OneRated ★ 4.0