Series
Ratings
15
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
BNA: Brand New AnimalRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 4.0