Movies
Ratings
364
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
A Bad Moms ChristmasRated ★ 5.0
Bad MomsRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
TomboyRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Rob-B-HoodRated ★ 4.5