Titles you rated
BluebeardRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
The DoubleRated ★ 5.0
Hail, Caesar!Rated ★ 5.0
The SignalRated ★ 2.0
PrisonersRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
1408Rated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5